Tradiční domy

Rodinný dům Styl 2

Styl 2 je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Místnost v přízemí může sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty, noční část domu je osazena do podkroví.
 

 

Rodinný dům Alfa

Alfa je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Místnost v přízemí může sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty. Noční část domu je osazena do podkroví dům je možno podsklepit.

 

Rodinný dům Amfora

Amfora je dům střední velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4-5 členné rodiny. Noční část je od denní dispozičně vhodně oddělena.

 

Rodinný dům Astra

Astra je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Pokoj v přízemí lze využít také jako pracovnu, noční část domu je osazena do podkroví.

 

Rodinný dům Hit 1

Hit je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby, vhodný pro rovinatý popř. mírně svahovitý pozemek. Noční klidová část domu je osazena do podkroví, z boční strany je navrženo suché stání pro vozidlo.

 

Rodinný dům Klassik 156

Rodinný dům Klassik 156 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby, je vhodný do rovinatého, resp. mírně svahovitého terénu. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4-5 členné rodiny.

 

Rodinný dům Kompakt 45

Rodinný dům Kompakt 45 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Svým vnitřním prostorem uspokojí nároky 5-6 členné rodiny.

 

Rodinný dům Lyra

Lyra je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 5-ti členné rodiny.    

 

Rodinný dům Perla Plus

Perla Plus je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Noční část domu je osazena do podkroví. Dům je možné v provedení bez garáže.    

 

Rodinný dům Premier 140

Premier 140 je dům střední velikostní kategorie, vhodný na rovinatý, případně mírně svahovitý terén. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 6-8 členné rodiny.  

 

Rodinný dům Premier 151 Plus

Premier 151 Plus je dům střední velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby, je vhodný pro rovinatý, případně mírně svahovitý terén. Svým vnitřním prostorem uspokojí nároky 6-7 členné rodiny.  

 

Rodinný dům Siesta

Siesta je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Pokoj v přízemí lze využít také jako pracovnu, noční část domu je osazena do podkroví.  

 

Rodinný dům Takt

Takt je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Noční část domu je osazena do podkroví.

 

Rodinný dům Deco 2011

Deco je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Svými nároky uspokojí 4 člennou rodinu. Denní část domu je umístěna do přízemí, noční část domu je osazena do podkroví. Na boční straně domu je umístěné suché stání pro auto.

 

Rodinný dům Hit 2 Plus 2011

Hit 2 Plus je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Z boční strany domu je navržena garáž. Noční část domu je osazena do podkroví. 

 

Rodinný dům Kapa 2011

Kapa je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby.  

 

Rodinný dům Lion 3 Plus 2011

Lion 3 Plus je dům střední velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. 

 

Rodinný dům Solo 2011

Solo je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Dům má v přízemí prostor pro skladování venkovních věcí. Svými nároky uspokojí 4 člennou rodinu.  

 

Rodinný dům Sting 2011

Sting je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby.

 

Rodinný dům Styl 2 Plus 2011

Styl 2 Plus je dům střední velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby.

 

Rodinný dům Tusco 2011

Tusco je dům střední velikostní kategorie, vhodný na rovinatý, případně mírně svahovitý terén. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 6-8 členné rodiny. 

 

Rodinný dům Vega 2 Plus 2011

Vega 2 Plus je dům střední velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Z boční strany domu je navržena dvougaráž.  

 

Rodinný dům Zenit 2011

Zenit je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Z boční strany domu je navrženo stání pro auto.

 

Tisknout


Rychlý kontakt

Kontaktujte nás:
ATELIER KOZÁK s.r.o.
Osvobození 91
517 71 České Meziříčí
Česká republika

Office :
Vážní 953
Hradec Králové

Telefon: +420 736 174 323
 

Přihlášení uživatele