Moderní domy

Rodinný dům Domino

Domino je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby, vhodný pro rovinatý, popřípadě mírně svahovitý pozemek. Jednoduchá dispozice a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor rodinného domu. Noční část domu je osazena do podkroví. Moderní architektonické řešení domu.  

 

Rodinný dům Trend 269

Trend 269 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Je vhodný do rovinatého resp. mírně svahovitého terénu. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 5-6 členné rodiny.  

 

Rodinný dům Integra

Integra je dům menší velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby,  vhodný pro rovinatý popř. mírně svahovitý pozemek. Moderní architektonické řešení. 

 

Rodinný dům Koral

Koral je dům střední velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Noční část domu je osazena do podkroví.  

 

Rodinný dům Aktiv House 2011

Aktiv House je dům větší velikostní kategorie. Dispozice a architektonické řešení domu je navrženo s ohledem na nízkou energetickou náročnost; měrná roční potřeba tepla na vytápění je 20 kWh/(m2.rok).  

 

Rodinný dům GS Pasiv 1 2011

GS PASIV je dům větší velikostní kategorie. Dispozice a architektonické řešení domu je navrženo s ohledem na nízkou energetickou náročnost; měrná roční potřeba tepla na vytápění je 15 kWh/(m2.rok) Vhodný jako samostatně stojící v okolní jednopodlažní zástavbě.  

 

Rodinný dům GS Pasiv 2 2011

GS PASIV 2 je dům větší velikostní kategorie. Dispozice a architektonické řešení domu je navrženo s ohledem na nízkou energetickou náročnost; měrná roční potřeba tepla na vytápění je 15 kWh/(m2.rok). Vhodný jako samostatně stojící v okolní jednopodlažní zástavbě.  

 

Rodinný dům GS Pasiv 3 2011

GS PASIV 3 je dům střední velikostní kategorie. Dispozice a architektonické řešení domu je navrženo s ohledem na nízkou energetickou náročnost; měrná roční potřeba tepla na vytápění je 15 kWh/(m2.rok). Vhodný jako samostatně stojící v okolní jednopodlažní zástavbě.

 

Rodinný dům GS Pasiv 4 2011

GS PASIV 4 je dům větší velikostní kategorie. Dispozice a architektonické řešení domu je navrženo s ohledem na nízkou energetickou náročnost; měrná roční potřeba tepla na vytápění je 15 kWh/(m2.rok). Vhodný jako samostatně stojící v okolní jednopodlažní zástavbě.

 

Rodinný dům GS Pasiv 5 2011

GS PASIV 5 je dům střední velikostní kategorie. Dispozice a architektonické řešení domu je navrženo s ohledem na nízkou energetickou náročnost; měrná roční potřeba tepla na vytápění je 15 kWh/(m2.rok). Vhodný jako samostatně stojící v okolní jednopodlažní zástavbě.

 

Rodinný dům Integra Plus 2011

Integra Plus je dům střední velikostní kategorie, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby.

 

Rodinný dům Reflex 2011

Reflex je dům větší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Svými nároky uspokojí 7 člennou rodinu.

 

Rodinný dům Triumf 2011

Triumf je dům větší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 5-ti členné rodiny. Moderní architektonické řešení.  

 

Rodinný dům Start

Start je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby.    

 

Rodinný dům Alfa 2

Alfa 2 je dům střední velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Místnost v přízemí může sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty. Noční část domu je osazena do podkroví.    

 

Rodinný dům Picasso

Picasso je dům střední velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 6-ti členné rodiny.    

 

Rodinný dům Zeta

Zeta je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 5-ti členné rodiny.

 

Tisknout


Rychlý kontakt

Kontaktujte nás:
ATELIER KOZÁK s.r.o.
Osvobození 91
517 71 České Meziříčí
Česká republika

Office :
Vážní 953
Hradec Králové

Telefon: +420 736 174 323
 

Přihlášení uživatele