Bungalovy

Rodinný dům Bungalow 13

Bungalow 13 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby a jako samostatně stojící. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné mladé rodiny. Svým bezbariérovým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností.

 

Rodinný dům Bungalow 14

Bungalow 14 je dům malé velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby. Je vhodný do rovinatého, resp. mírně svahovitého terénu. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny. Svým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností. Finančně nenáročná a technicky velmi jednoduchá a rychlá výstavba.

 

Rodinný dům Bungalow 59

Bungalow 59 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby, je vhodný pro rovinatý popř. mírně svahovitý pozemek. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4-5 členné rodiny.

 

Rodinný dům Bungalow 94

Bungalow 94 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby, vhodný do rovinatého, resp. mírně svahovitého terénu. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4-5 členné rodiny.

 

Rodinný dům Uno 1

Uno 1 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nižší okolní zástavby, vhodný pro rovinatý popř. mírně svahovitý pozemek. Noční klidová část domu je osazena samostatně od denní části. Členění domu umožňuje plné využití kryté terasy. 

 

Rodinný dům Uno 2

Uno 2 je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nižší okolní zástavby, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Noční klidová část domu je osazena samostatně od denní části.  

 

Rodinný dům Rio

Rio je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby, je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4 členné rodiny.

 

Rodinný dům Bungalow 5 Plus 2011

Bungalow 5 Plus je dům střední velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby, vhodný pro rovinatý popř. mírně svahovitý pozemek. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4 členné rodiny. Bezbariérovým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností.

 

Rodinný dům Real Plus 2011

Real Plus je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nižší okolní zástavby. Vhodný pro rovinatý popř. mírně svahovitý pozemek.

 

Rodinný dům Sirius Plus 2011

Sirius Plus je dům menší velikostní kategorie, vhodný do nižší okolní zástavby. Vhodný pro rovinatý popř. mírně svahovitý pozemek. Noční klidová část domu je osazena samostatně od denní části.

 

Rodinný dům Zero 2011

Zero je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek do nízké okolní zástavby. Svými nároky uspokojí 2 člennou rodinu. Vhodné dispoziční oddělení denní části od noční.

 

Rodinný dům Atrium

Atrium je dům střední velikostní kategorie, vhodný do nižší okolní zástavby. Vhodný pro rovinatý popř. mírně svahovitý pozemek. Noční klidová část domu je osazena samostatně od denní části.

 

Rodinný dům Luna 1

Luna 1 je dům větší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Vhodný do nižší okolní zástavby. Jednoduchá dispozice a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor rodinného domu. Vhodně oddělená denní a noční část domu.

 

Tisknout


Rychlý kontakt

Kontaktujte nás:
ATELIER KOZÁK s.r.o.
Osvobození 91
517 71 České Meziříčí
Česká republika

Office :
Vážní 953
Hradec Králové

Telefon: +420 736 174 323
 

Přihlášení uživatele