ATELIER KOZÁK

Rodinný dům EKO 1

Jednopodlažní dům ekonomické varianty se sedlovou střechou a minimálními nároky na velikost pozemku. Objekt obsahuje velký obývací pokoj propojený s kuchyní čímž je ideální pro celodenní život obyvatel. Vybavení domu dále doplňuje zádveří, ložnice, koupelna a oddělené wc. Obytné místnosti jsou volně propojeny se zahradou formou velkých prosklených ploch.

 

Rodinný dům EKO 2

Jednopodlažní dům ekonomické varianty s plochou střechou a minimálními nároky na velikost pozemku. Objekt obsahuje velký obývací pokoj propojený s kuchyní čímž je ideální pro celodenní život obyvatel. Vybavení domu dále doplňuje zádveří, ložnice, koupelna a oddělené wc. Obytné místnosti jsou volně propojeny se zahradou formou velkých prosklených ploch.

 

Rodinný dům EKO 3

Jednopodlažní dům ekonomické varianty se sedlovou střechou a minimálními nároky na velikost pozemku. Objekt obsahuje velký obývací pokoj propojený s kuchyní čímž je ideální pro celodenní život obyvatel. Vybavení domu dále doplňuje zádveří, ložnice, pokoj, koupelna a oddělené wc. Obytné místnosti jsou volně propojeny se zahradou formou velkých prosklených ploch.

Rodinný dům EKO 4

Jednopodlažní dům ekonomické varianty s plochou střechou a minimálními nároky na velikost pozemku. Objekt obsahuje velký obývací pokoj propojený s kuchyní čímž je ideální pro celodenní život obyvatel. Vybavení domu dále doplňuje zádveří, ložnice, pokoj, koupelna a oddělené wc. Obytné místnosti jsou volně propojeny se zahradou formou velkých prosklených ploch.

 

Rodinný dům EKO 5

Patrový dům ekonomické varianty se sedlovou střechou a minimálními nároky na velikost pozemku. Objekt obsahuje velký obývací pokoj propojený s kuchyní čímž je ideální pro celodenní život obyvatel. Vybavení domu v 1NP dále doplňuje zádveří, oddělené wc, pracovna. Ve 2NP pak koupelna, chodba, ložnice se šatnou a pokoj. Obytné místnosti 1NP jsou volně propojeny se zahradou formou velkých prosklených ploch.

 

Rodinný dům EKO 6

Patrový dům ekonomické varianty s plochou střechou a minimálními nároky na velikost pozemku. Objekt obsahuje velký obývací pokoj propojený s kuchyní čímž je ideální pro celodenní život obyvatel. Vybavení domu v 1NP dále doplňuje zádveří, oddělené wc, pracovna. Ve 2NP pak koupelna, chodba, ložnice se šatnou a pokoj. Obytné místnosti 1NP jsou volně propojeny se zahradou formou velkých prosklených ploch.

 

Rodinný dům 1

Přízemní dům se sedlovou střechou, uzpůsobený tak, aby jedno podlaží poskytovalo všem obyvatelům dostatek soukromí. Díky svému členění je snadno přizpůsobitelný i osobám se sníženou schopností pohybu a orientace. Společnou část domu tvoří prostorný obývací pokoj, jež je příčkou částečně opticky oddělen od kuchyně s jídelnou. Rodinný dům dále disponuje třemi pokoji, technickou místností a chodbami s dostatečným množstvím úložných prostor.

 

Rodinný dům 2

Přízemní rodinný dům s valbovou střechou. Objekt obsahuje velký obývací pokoj propojený s kuchyní čímž je ideální pro celodenní život obyvatel. Vybavení domu dále doplňují 3 pokoje, zádveří, koupelna, oddělené WC, technická místnost a šatna.

 

Rodinný dům 3

Patrový rodinný dům se sedlovou střechou. Objekt obsahuje velký obývací pokoj propojený s kuchyní,díky čemuž je ideální pro celodenní život obyvatel. Vybavení domu dále doplňuje pracovna, koupelna, oddělené WC, šatna, zádveří, technická místnost a šatna. V patře se nachází 3 rozměrné pokoje, koupelna se saunou a oddělené WC.

 

Rodinný dům 9

Přízemní dům s valbovou střechou. Objekt obsahuje velký obývací pokoj propojený s kuchyní čímž je ideální pro celodenní život obyvatel. Vybavení domu dále doplňuje ložnice, pokoj, pracovna, koupelna, samostatné WC s technickým zařízením objektu a zádveří.

 

Tisknout


Rychlý kontakt

Kontaktujte nás:
ATELIER KOZÁK s.r.o.
Osvobození 91
517 71 České Meziříčí
Česká republika

Office :
Vážní 953
Hradec Králové

Telefon: +420 736 174 323
 

Přihlášení uživatele